„Czarownica” – nowa powieść Camilli Lackberg

Comment

Aktualności Kryminały
Camilla Lackberg - Czarownica

Fani Camilli Lackberg wreszcie mają powód do radości. Dziś autorka na swoim oficjalnym fanpejdżu ogłosiła, że już w kwietniu ukaże się jej kolejna powieść pt. „Czarownica”.

Książka będzie kontynuacją serii z Eriką Falck i Patrickiem Hedströmem. W Polsce książka zostanie wydana nakładem wydawnictwa Czarna Owca. Polska premiera „Czarownicy” zaplanowana jest na październik tego roku. Pisarka ma także drugą niespodziankę związaną ze swoją nową książką. Camilla Lackberg pojawi się na tegorocznych Targach Książki w Krakowie, żeby spotkać się ze swoimi czytelnikami i promować nowy kryminał.

W opublikowanym poście pisarka dziękuje swoim fanom za wsparcie i zdradza, że Czarownica będzie jej jak dotąd najdłuższą powieścią.

Od ostatniej powieści Lackberg – „Pogromca lwów” minęły trzy lata. Tak dużo czasu autorka dawno nie kazała czekać na swoją kolejną książkę. Mamy nadzieję, że ten czas poświęciła na przygotowanie dobrej lektury na jesienne wieczory i będzie nie ladą gratką dla fanów jej twórczości.

W skrócie
Opis
Fani Camilli Lackberg wreszcie mają powód do radości. Dziś autorka na swoim oficjalnym fanpejdżu ogłosiła, że już w kwietniu ukaże się jej kolejna powieść pt. "Czarownica".
Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *