Prezent dla niego last minute? Wybierz książkę! Jaką? Podpowiadamy

Comment

Aktualności Fantastyka i fantasy Książki kucharskie
Książki na prezent dla niego

Święta lada chwila, a Ty jeszcze nie masz prezentu dla niego? Dobra i ciekawa książka jest zawsze dobrym pomysłem na prezent. Możesz ją kupić jeszcze w księgarni stacjonarnej takiej jak empik, świat książki lub innej lub w wersji ebooka czy audiobooka i nie obawiać się, że jak zamówisz online to twój prezent nie zdąży dojść na czas.

Przygotowaliśmy listę książek idealnych na prezent dla zapracowanych Mikołajów, które poszukują książki dla partnera, taty, teścia czy syna.

#1 Brian Tracy – „Nawyki warte miliony”

Nawyki warte miliony - Brian Tracy

Nawyki warte miliony – Brian Tracy – KUP KSIĄŻKĘ

„Nawyki warte miliony” to książka, która otwiera oczy, a po jej przeczytaniu marzenia staną się celem, które zaczniesz sukcesywnie realizować. Doskonale napisana książka przez światowej sławy mentora i trenera biznesu Briana Tracy’ego pokazuje, że to od nas samych i naszych codziennych nawyków zależy nasza przyszłość. Książka pomaga obrać właściwy kierunek w biznesie, życiu, w sporcie, otwiera oczy na wiele rzeczy, a także wzmacnia pewność siebie. Czasem tylko tyle wystarczy, żeby otworzył się przed nami świat nowych możliwości i żebyśmy zaczęli być kim chcemy i robić co chcemy.

Książka zawiera wiele uniwersalnych prawd i wskazówek, dlatego będzie doskonałym prezentem dla młodych, którzy szukają swojego kierunku, a także ludzi biznesu, którzy stale rozwijają się jako liderzy i innowatorzy.

Pakiet Wiedźmin - Andrzej Sapkowski

Pakiet Wiedźmin – Andrzej Sapkowski – KUP PAKIET

#2 Andrzej Sapkowski – Pakiet Wiedźmin

Nie znam nikogo kto nie zna „Wiedźmina”. Być może grałeś w grę, oglądałeś serial z Michałem Żebrowskim, czy produkcję Netflixa z Henry’m Cavill’em, ale czy znasz tę historię naprawdę? Wiedźmin odegrał ogromną rolę w popkulturze – jednak gra czy produkcje filmowe nie oddają tego co zawiera oryginalna seria Andrzeja Sapkowskiego. To taki must have każdego czytelnika.

Piękny pakiet książek Wiedźmina to wspaniały prezent dla bliskiej osoby. Książki pięknie razem będą prezentowały się na półce i przeniosą czytelnika w zupełnie inny magiczny świat, w którym dzieją się prawdziwe cuda, a wszystko inspirowane słowiańskimi legendami i podaniami spod mistrzowskiego pióra Sapkowskiego. Pakiet zawiera wszystkie części serii o Wiedźminie.

#3 Szczepan Twardoch – Chołod

Chołod - Szczepan Twardoch

Chołod – Szczepan Twardoch – KUP KSIĄŻKĘ

„Chołod” to powieść historyczna autorstwa Szczepana Twardocha, która opowiada o losach bohatera o imieniu Chołod, który jest Rosjaninem pochodzenia żydowskiego. Akcja książki rozgrywa się w Rosji w latach 20. i 30. XX wieku, w okresie rewolucji bolszewickiej i wojny domowej. Chołod jest żołnierzem Armii Czerwonej i walczy w obronie rewolucji, ale jego życie ulega zmianie, gdy dowiaduje się o swoich żydowskich korzeniach. Książka opowiada o jego trudnych doświadczeniach w czasie wojny i o tym, jak radzi sobie z trudnościami, jakie niesie ze sobą życie w rosyjskiej rzeczywistości. „Chołod” to opowieść o przemocy, nienawiści, ale też o odwadze, lojalności i miłości.

#4 Hanna Stolińska – Dieta faceta

Dieta faceta

Dieta faceta – KUP KSIĄŻKĘ

„Dieta faceta” to poradnik dla mężczyzn, którzy pragną o siebie zadbać i zawalczyć o swoją sylwetkę. Książka obala mity, że przygotowanie zdrowego posiłku wymaga dużo czasu i prezentuje całą masę prostych i szybkich przepisów na zdrowsze jedzenie. „Dieta faceta. Męskie zdrowie od kuchni” to książka kulinarna, która skierowana jest do mężczyzn. Książka ta skupia się na tym, jak odżywiać się zdrowo, aby poprawić swoje samopoczucie i zadbać o siebie. Zawiera ona także wskazówki dotyczące tego, jakie składniki odżywcze są istotne dla mężczyzn i jakie produkty powinni oni wybierać. „Dieta faceta” to książka dla tych, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie poprzez odpowiednie odżywianie się i chcą przygotowywać zdrowe i smaczne potrawy w domu. Będzie wspaniałym prezentem zarówno dla mężczyzn, którzy uwielbiają gotować jak i dla tych, którzy dopiero uczą się sztuki kulinarnej.

#5 Frank Herbert – Pakiet Diuna

Kroniki Diuny - Frank Herbert

Kroniki Diuny – Frank Herbert – KUP PAKIET

„Kroniki Diuny” to cykl science fiction autorstwa Franka Herberta, składający się z sześciu tomów. Akcja serii rozgrywa się w przyszłości, na innej planecie, zwanej Diuną, która jest suchą, pustynną i nieprzyjazną dla życia. Diuna to miejsce, gdzie ludzkość musi walczyć o przetrwanie w trudnych warunkach.

Głównym bohaterem serii jest Paul Atreides, który jest synem księcia Letoa Atreidesa, władcy rodziny zamieszkującej planetę Diunę. Paul musi poradzić sobie z wieloma trudnościami i niebezpieczeństwami, zarówno z zewnątrz, jak i wewnątrz swojej rodziny, a także zmierzyć się z własnymi demonami.

Seria „Kroniki Diuny” to opowieść o konflikcie, intrygach, polityce i walkach, ale także o przyjaźni, miłości i odwadze. Książki te są cenione przez miłośników science fiction ze względu na swoją wyjątkową wizję przyszłości i bogatą, skomplikowaną fabułę. Pięknie wydany pakiet będzie doskonałym prezentem dla miłośnika literatury science fiction.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *