Ruszyła przedsprzedaż książki Harry Potter i przeklęte dziecko

Comment

Aktualności Fantastyka i fantasy Książki dla dzieci i młodzieży
Harry Potter i przeklęte dziecko

Chociaż premiera książki przypada dopiero na październik to głośny tytuł będący kontynuacją losów Harr’ego Pottera w formie dramatu trafił właśnie do przedsprzedaży księgarni internetowych.

Jesteście ciekawi dalszych losów małego czarodzieja, którego pokochali mali i duzi czytelnicy z całego świata? Już w październiku poznamy historię dorosłego już Harry’ego Pottera. „Harry Potter i przeklęte dziecko” nie jest jednak kolejną powieścią, a scenariuszem sztuki teatralnej. Premiera przedstawienia miała miejsce 30 czerwca w londyńskim Palace Theatre. W ciągu 24 godzin sprzedało się blisko 175 tys biletów na sztukę. „Harry Potter i Przeklęte Dziecko” będzie prawdopodobnie najpopularniejszym przedstawianiem teatralnym w Wielkiej Brytanii w tym roku.

J.K. Rowling tym razem pełniła rolę konsultanta przy tworzeniu sztuki, ale pojawiają się słuchy, że autorka przygotowuje tę historię także w formie powieści. Scenariusz sztuki zostanie wydany w Polsce nakładem wydawnictwa Media Rodzina.

Czekacie na historię dorosłego Harry’ego Pottera?

W skrócie
Tytuł
Ruszyła przedsprzedaż książki Harry Potter i przeklęte dziecko
Opis
Chociaż premiera książki przypada dopiero na październik to głośny tytuł będący kontynuacją losów Harr'ego Pottera w formie dramatu trafił właśnie do przedsprzedaży księgarni internetowych.
Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *