Tags:

Slayer będzie miał swój komiks?

Comment

Aktualności Komiksy
Slayer komiks

Slayer – jedna z najpopularniejszych na świecie kapel trashmetalowych we współpracy z wydawnictwem Dark Horse Comics wyda swój komiks! Komiks będzie opierał się o 2 teledyski: „Repentless” i „You Against You”, promujące ostatnią płytę Slayera. Za scenariusz komiksu odpowiadać będzie Jon Schnepp, a za rysunki Guiu Vilanova. Motywem przewodnim obu klipów jest zemsta. Scenarzysta komiksu Slayera zapowiedział, że chce rozszerzyć historie przedstawione w teledyskach i czytelnik otrzyma „surowy, brutalny i bardzo realistyczny” komiks. Schnepp jest od lat fanem muzyki metalowej i udział w projekcie komiksu określił jako spełnienie swoich marzeń.

Pierwsza część komiksu „Slayer: Repentless” będzie dostępna jeszcze w tym roku. Za projekt okładki odpowiada Glenn Fabry. Przedstawia mężczyznę z opaską na oku, który jest znany fanom Slayera z teledysków „Repentless” i „You Against You”.

Okładka komiksu prezentować się będzie tak:

Slayer-komiks

Slayer-komiks

W skrócie
Slayer będzie miał swój komiks?
Tytuł
Slayer będzie miał swój komiks?
Opis
Slayer - jedna z najpopularniejszych na świecie kapel trashmetalowych we współpracy z wydawnictwem Dark Horse Comics wyda swój komiks!
Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *