Jest zwiastun Dziewczyny z pociągu!

1 Komentarz

Aktualności Ekranizacje książek
Dziewczyna z pociągu - zwiastun

„Dziewczyna z pociągu” – udany debiut literacki Pauli Hawkins, który porwał miliony czytelników na całym świecie zostanie wkrótce zekranizowany. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun. Czy film też będzie takim hitem jak książka?

Reżyserem thrillera „Dziewczyna z pociągu” jest Tate Taylor, który wyreżyserował między innymi nagrodzony Oscarem film The Help. W roli głównej zobaczymy Emily Blunt, a obok niej pojawią się Haley Bennett, Luke Evans, Justin Theroux, Edgar Ramirez, Rebecca Ferguson, Laura Prepon oraz Allison Janney.

Pojawiają się pierwsze sprzeciwy dotyczące głównej bohaterki, która w filmie wydaje się nieco bardziej atrakcyjna niż w książce, ale Hollywood rządzi się swoimi prawami czy tego chcemy czy nie. Jak sądzicie, czy film „Dziewczyna z pociągu” ma szanse podbić świat podobnie jak podbiła go książka?

W skrócie
Jest zwiastun Dziewczyny z pociągu!
Tytuł
Jest zwiastun Dziewczyny z pociągu!
Opis
"Dziewczyna z pociągu" - udany debiut literacki Pauli Hawkins, który porwał miliony czytelników na całym świecie zostanie wkrótce zekranizowany. Właśnie pojawił się oficjalny zwiastun. Czy film też będzie takim hitem jak książka?
Autor

1 komentarz

  1. franek

    Znakomity film DZIEWCZYNA Z POCIĄGU. Ten film zrobił furorę w polskich i zagranicznych mediach. Kocham ten film i polecam go na nudne wieczory !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.