Psie Sucharki – Maria Apoleika

Psie Sucharki – Maria Apoleika
Autor:
Series: Psie sucharki
Gatunki: Komiksy, Poradniki
Tagi: psy, Znak, zwierzęta
Stron: 320
Wydawca: Znak
Data wydania: 2022
ISBN: 9788324064472
Co znajdziecie w tej wyjątkowej książce? Wszystko co powiedziałby twój pies, gdyby umiał mówić

Nota wydawcy

Kim jest pies?

Pies jest przeważnie mniejszy niż człowiek i bez porównania puchaciejszy. Natura wyposażyła go w łapki, zęby i wdzięk, choć i tak składa się głównie z noska. Wabi się różnie, najczęściej kiełbaską.

Jedzenie jedzeń to jedno z ulubionych zajęć uczciwego psiska. Jego specjalnością są dania podwędzane. Poza tym preferuje radości skromne i proste. Jego nastrój podnosi się proporcjonalnie do liczby otrzymanych głasków. Do pełni szczęścia wystarczy mu, że wjedzie brzuszkiem w błotnistą kałużę albo oszczeka złowrogi słupek.

Nie wszystkie zawiłości ludzkiej psychiki są dla psa zrozumiałe. Nie pojmuje na przykład dziwnego przywiązania emocjonalnego do obuwia. Dlatego jego człowiek musi się ciągle uczyć.

Jeśli masz psa, znaczy to, że po prostu cenisz sobie kontakt z istotą milszą, subtelniejszą i zabawniejszą niż większość ludzi.

Maria Apoleika – autorka PSICH SUCHARKÓW, opiekunka Misiopudla, na co dzień zajmuje się rysowaniem i chodzeniem na spacery, czasem jednocześnie.

PSIE SUCHARKI to małe komiksy o psach, ich ludziach i wszystkich ich wspólnych problemach i sprawach. Znajdziesz je na Facebooku i Instagramie.


W skrócie
Ocena czytelników
5 based on 1 votes
Cena rynkowa
44,99
Inne z serii "Psie sucharki":

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *