Black Friday 2016 w księgarniach internetowych

Komentarze

Aktualności Promocje książkowe

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych promocji w roku. Zwyczaj pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale szybko przyjął się także w Polsce, a klienci mają możliwość zakupów w bardzo korzystnych cenach. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najciekawszych promocji z okazji Black Friday 2016 w księgarniach internetowych. Dzięki temu zasilicie swoje biblioteczki za dużo mniejsze pieniądze. Staramy się na bieżąco dodawać promocje w księgarniach, ale jeśli coś nam umknie, prześlijcie nam informację za pomocą komentarza w poniższym poście lub przez kontakt.

Księgarnia Internetowa Ravelo.plDarmowa dostawa na Ravelo.pl przy zakupach od 29 zł z dostawą do Kiosków RUCH i Pocztą Polską.

Dodatkowo jest promocja Cenobicie, a w niej między innymi książki z rabatami do -89% – http://www.ravelo.pl/cenobicie-ksiazki.


Empik.com

Empik z kolei przygotował Black Weekend, czyli promocyjne ceny obowiązują co niedzieli do końca dnia. W ramach promocji oferują rabaty na książki do -50%!

Szczegóły na: http://www.empik.com/black-weekend


Lideria.plLideria.pl w ramach Black Friday oferuje darmową dostawę do kiosków RUCH                 przy zamówieniach od 39 zł, a dodatkowo literaturę faktu do -35% taniej!


Znak.com.pl

Znak.com.pl przygotował promocję 41% na jedną książkę ze specjalnej oferty Black Friday. Szczegóły na: http://www.znak.com.pl/blackfridaykod


 

Matras.pl

Z kolei na Matras.pl czeka na nas promocja 30% na wszystkie książki. Ważna do końca dzisiejszego dnia.


Merlin.plMerlin także przygotował ofertę na Black Friday. Przyznam szczerze, że nic ciekawego tam nie znalazłam, ale może Wam się uda. Więcej na: https://merlin.pl/catalog/bf-p538/

 


TaniaKsiazka.plCiekawą ofertę przygotowała księgarnia TaniaKsiazka.pl. W ramach Black Friday oferuje prawie 3000 książek do -55%, a wśród nich wiele bestsellerów. Promocja trwa do końca weekendu. Szczegóły na: http://www.taniaksiazka.pl/t/czarny-piatek


Świat KsiążkiDobre rabaty przygotował także Świat Książki. Promocja z okazji Black Friday będzie trwała aż do niedzieli do końca dnia. Szczegóły na: http://www.swiatksiazki.pl/produkty-z-grupy/black-friday-1000-ksiazek-w-wyjatkowo-dobrych-cenach-11688/?products%5Blimit%5D=50

W skrócie
Black Friday 2016 w księgarniach internetowych
Tytuł
Black Friday 2016 w księgarniach internetowych
Opis
Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych promocji w roku. Zwyczaj pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale szybko przyjął się także w Polsce, a klienci mają możliwość zakupów w bardzo korzystnych cenach. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najciekawszych promocji z okazji Black Friday 2016 w księgarniach internetowych.
Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *