Black Friday 2016 w księgarniach internetowych

Comment

Aktualności Promocje książkowe

Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych promocji w roku. Zwyczaj pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale szybko przyjął się także w Polsce, a klienci mają możliwość zakupów w bardzo korzystnych cenach. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najciekawszych promocji z okazji Black Friday 2016 w księgarniach internetowych. Dzięki temu zasilicie swoje biblioteczki za dużo mniejsze pieniądze. Staramy się na bieżąco dodawać promocje w księgarniach, ale jeśli coś nam umknie, prześlijcie nam informację za pomocą komentarza w poniższym poście lub przez kontakt.

Księgarnia Internetowa Ravelo.plDarmowa dostawa na Ravelo.pl przy zakupach od 29 zł z dostawą do Kiosków RUCH i Pocztą Polską.

Dodatkowo jest promocja Cenobicie, a w niej między innymi książki z rabatami do -89%


Empik.com

Empik z kolei przygotował Black Weekend, czyli promocyjne ceny obowiązują co niedzieli do końca dnia. W ramach promocji oferują rabaty na książki do -50%!


Lideria.plLideria.pl w ramach Black Friday oferuje darmową dostawę do kiosków RUCH                 przy zamówieniach od 39 zł, a dodatkowo literaturę faktu do -35% taniej!


Znak.com.pl

Znak.com.pl przygotował promocję 41% na jedną książkę ze specjalnej oferty Black Friday.


Matras.pl

Z kolei na Matras.pl czeka na nas promocja 30% na wszystkie książki. Ważna do końca dzisiejszego dnia.


Merlin.plMerlin także przygotował ofertę na Black Friday. Przyznam szczerze, że nic ciekawego tam nie znalazłam, ale może Wam się uda.


TaniaKsiazka.plCiekawą ofertę przygotowała księgarnia TaniaKsiazka.pl. W ramach Black Friday oferuje prawie 3000 książek do -55%, a wśród nich wiele bestsellerów. Promocja trwa do końca weekendu.


Świat KsiążkiDobre rabaty przygotował także Świat Książki. Promocja z okazji Black Friday będzie trwała aż do niedzieli do końca dnia.

W skrócie
Black Friday 2016 w księgarniach internetowych
Tytuł
Black Friday 2016 w księgarniach internetowych
Opis
Black Friday, czyli Czarny Piątek to dzień największych promocji w roku. Zwyczaj pochodzi ze Stanów Zjednoczonych, ale szybko przyjął się także w Polsce, a klienci mają możliwość zakupów w bardzo korzystnych cenach. Przygotowaliśmy dla was zestawienie najciekawszych promocji z okazji Black Friday 2016 w księgarniach internetowych.
Autor

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *