Nie jesteś sobą – Michelle Wildgen

Nie jesteś sobą – Michelle Wildgen
Autor:
Gatunek: Powieść zagraniczna
Tag: Marginesy
Stron: 352
Wydawca: Marginesy
Data wydania: 24-08-2016
ISBN: 9788365282798
Życie Bec to porażka. Ma romans z żonatym wykładowcą, studia ją nie interesują. Latem podejmuje pracę jako opiekunka Kate, 36-letniej kobiety, która choruje na stwardnienie zanikowe boczne i jeździ na wózku. To ma być tylko praca wakacyjna, Bec nie wie jeszcze, że ta relacja całkowicie zmieni jej życie. Różni je wszystko: wiek, status majątkowy, wykształcenie. Przed chorobą, która unieruchomiła ją całkowicie i skazała na łaskę innych, Kate była zadbaną bizneswoman, otoczona gronem przyjaciół, świetna gospodyni w pięknym domu u boku przystojnego męża.

Nota wydawcy

Życie Bec to porażka. Ma romans z żonatym wykładowcą, studia ją nie interesują. Latem podejmuje pracę jako opiekunka Kate, 36-letniej kobiety, która choruje na stwardnienie zanikowe boczne i jeździ na wózku. To ma być tylko praca wakacyjna, Bec nie wie jeszcze, że ta relacja całkowicie zmieni jej życie. Różni je wszystko: wiek, status majątkowy, wykształcenie. Przed chorobą, która unieruchomiła ją całkowicie i skazała na łaskę innych, Kate była zadbaną bizneswoman, otoczona gronem przyjaciół, świetna gospodyni w pięknym domu u boku przystojnego męża.

Teraz okazuje się, że ten idealny obraz nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, a partner nie umie sobie poradzić z nową sytuacją. Tymczasem Bec towarzysząc chorej coraz częściej, zaczyna przejmować jej styl życia i wrażliwość, poznaje jej tajemnice. I gdy małżeństwo Kate rozpada się na skutek zdrady, Bec musi zadecydować, czy warto zostać przy swoich życiowych zasadach. Jak bardzo można wejść w cudze życie, by nie zgubić siebie? Jak bardzo możemy mieć wpływ na los innych? Jak daleko można posunąć się, by sprawdzić siłę przyjaźni?

W skrócie
Ocena czytelników
no rating based on 0 votes
Cena rynkowa
37,90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *