Żony pana Glassa – Amy Sue Nathan

Żony pana Glassa – Amy Sue Nathan
Autor:
Gatunki: Powieść społeczno-obyczajowa, Powieść zagraniczna
Tag: W.A.B.
Stron: 384
Wydawca: W.A.B.
Data wydania: 20-07-2016
ISBN: 9788328026896
Wzruszająca opowieść o sile przebaczenia i zawiłej drodze do szczęścia Życie Evie Glass oraz jej dwójki dzieci ponownie legło w gruzach. Po rozwodzie z Richardem jakoś udało się jej wrócić do względnej normalności, ale co będzie teraz, po jego tragicznej śmierci? Jak będą dalej żyć, ona i bliźnięta? Evie musi wspierać swoje dzieci, dla których bez taty nic nie będzie takie samo…

Nota wydawcy

Wzruszająca opowieść o sile przebaczenia i zawiłej drodze do szczęścia

Życie Evie Glass oraz jej dwójki dzieci ponownie legło w gruzach. Po rozwodzie z Richardem jakoś udało się jej wrócić do względnej normalności, ale co będzie teraz, po jego tragicznej śmierci? Jak będą dalej żyć, ona i bliźnięta? Evie musi wspierać swoje dzieci, dla których bez taty nic nie będzie takie samo…

Problemy piętrzą się i wydają się nie mieć końca. Także te finansowe – bez comiesięcznych alimentów od Richarda Evie, pracująca do tej pory na pół etatu, nie jest w stanie dopiąć domowego budżetu.

Na domiar złego jest jeszcze właściwa wdowa po Richardzie – Nicole, jego druga żona oraz ich maleńki synek, Luca. Evie nie ma najmniejszej ochoty utrzymywać z nią kontaktu, ale może powinna, dla dobra dzieci, które uwielbiają młodszego braciszka.

Niespodziewanie okazuje się, że w tej kryzysowej sytuacji kobiety mogą być dla siebie pomocą i wsparciem. Ale czy będą w stanie zapomnieć o tym, co je dzieliło i na gruzach tragedii i dotychczasowego życia zbudować nową, absolutnie niekonwencjonalną rodzinę?

Amy Sue Nathan, wykorzystując własne doświadczenia, stworzyła autentyczną i przejmującą opowieść o sile przebaczenia. Ten ciepły i obfitujący we wzruszenia debiut naprawdę zmusza do przemyśleń!

Fani Jodi Picoult docenią zaskakujące zwroty akcji tej zmuszającej do refleksji opowieści.

„Booklist”

Zakończenie tej niezwykłej opowieści może naprawdę zaskoczyć, ale oryginalna, pełna cudownych opisów proza Nathan i jej talent do tworzenia realistycznego portretu zupełnie nietradycyjnej, a jednak kochającej rodziny, są pokrzepiające.

„Shelf Awareness”

Amy Sue Nathan – amerykańska pisarka. Od 2006 roku prowadzi bloga poświęconego literaturze kobiecej. Jej opowiadania i eseje ukazały się drukiem m.in. w „Huffington Post”, „The Chicago Tribune”, „Chicago Parent” oraz online na portalach „The New York Times” czy „Washington Post”. Żony pana Glassa to jej debiutancka powieść. W 2015 roku ukazała się jej druga książka – The Good Neighbour.

W skrócie
Ocena czytelników
no rating based on 0 votes
Cena rynkowa
39,99

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *