Jadłonomia – recenzja książki, która na zawsze odmieni Twoją kuchnię

Comment

Książki kucharskie
Jadłonomia - Marta Dymek

Chcesz zmienić coś w swojej diecie? Wprowadzić więcej warzyw lub całkiem przejść na dietę wegetariańską lub wegańską. A może poszukujesz po prostu dobrych przepisów? Kup „Jadłonomię” Marty Dymek, a nie pożałujesz.

Od lat jestem na diecie wegetariańskiej, dlatego jak tylko usłyszałam w ubiegłym roku, że autorka bardzo poczytnego i lubianego bloga wydaje książkę i to jeszcze nakładem wydawnictwa Dwie Siostry, które znane jest z pięknych wydań, nie wahałam się ani chwili i od razu kupiłam książkę. Jak się okazało, ta szybka decyzja była bardzo trafiona, bo pierwsze wydanie sprzedało się na pniu i trzeba było później czekać na dodruk wydawnictwa. Kolejny dodruk także wyprzedał się niemal od razu i tak kto nie skorzystał, ten musiał znowu czekać. I tak kilka razy 🙂

Fakt, że książka cieszy się tak dużym zainteresowaniem nie bierze się z niczego. Książka zawiera całą masę przepysznych przepisów na rewelacyjne jedzenie. Potrawy, które przyrządzam z Jadłonomii zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem wśród członków mojej rodziny i wśród przyjaciół – nawet tych najbardziej „mięsnych”.

Z Jadłonomii dowiecie się jak przyrządzić przepyszne pasztety z soczewicy, burgery z buraków czy rozgrzewające wegańskie zupy. Gwarancja smaku i zapachu 🙂 Każdy przepis zaprezentowany jest w formie instrukcji krok po kroku. Dodatkowo każda potrawa opatrzona jest w ładne i apetyczne zdjęcie.

Jadłonomia Marty Dymek to książka, którą trzeba mieć w domu! Jest pięknie wydana – twarda oprawa, gruby papier, które sprawiają, że będzie także doskonałym prezentem.

Książka podzielona jest na rozdziały według rodzajów warzyw, np. warzywa kapustne, warzywa bulwiaste, strączkowe i inne. Z książką przygotujemy naprawdę przepyszne i zdrowe potrawy, między innymi zupę z dyni, burgery z buraków, pasztety z soczewicy, gulasze, chowdery, a nawet smaczne i zdrowe desery. Do jedzenia warzyw zachęcimy dzieci i najbardziej zatwardziałych mięsożerców.

Jadłonomia Marty Dymek w Ravelo.pl

W skrócie
product image
Ocena recenzenta
1star1star1star1star1star
Ocena czytelników
5 based on 1 votes
Wydawca
Dwie siostry
Książka
Jadłonomia - Marta Dymek
Cena rynkowa
69

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *