Tags:

Kolorowanki dla dorosłych

1 Reply

Kolorowanki
Piękne Ogrody - kolorowanka

Czy kolorować mogą tylko dzieci? Absolutnie nie! Kolorowanki dla dorosłych to świetny sposób na ukojenie nerwów, relaks i pobudzenie kreatywnego myślenia. Doskonały sposób na spędzenie wolnego czasu!

Moda na kolorowanie przez dorosłych trwa w najlepsze już od co najmniej roku. Kolorują i kobiety i mężczyźni i nie ma w tym żadnego wstydu, bo każdy potrzebuje czasem chwili odprężenia, odsunięcia myśli. Oferta kolorowanek dla dorosłych jest teraz tak bogata, że można przebierać we wzorach i ulubionych motywach: ogrody, lasy, podwodne życie, a nawet sceny ze znanych powieści, np. Gry o tron, a nawet dzieła sztuki – pokolorować można przecież wszystko!

Zobaczcie jak mi poszło z moją pierwszą kolorowanką 🙂

W skrócie
product image
Ocena recenzenta
1star1star1star1star1star
Ocena czytelników
5 based on 1 votes
Wydawca
Amber
Książka
Antystresowe kreatywne kolorowanie dla dorosłych Piękne ogrody
Cena rynkowa
24,80

1 comment

  1. kolorowankidodruku.pl

    Super są tego rodzaju kolorowanki, jeżeli nie chcecie od razu wydawać pieniędzy na książeczki możecie na początku spróbować darmowych wersji dostępnych w sieci z tego rodzaju kolorowankami. Obrazki takie można znaleźć w sieci. Jeżeli Wam przypadną do gustu wtedy warto kupić książeczkę jaka Was interesuje tematycznie jak motywy roślinne czy zwierzęta i zabrać się do malowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *