Nieświęty Mikołaj – Magdalena Kordel

Nieświęty Mikołaj – Magdalena Kordel
Autor:
Gatunki: Literatura piękna, Powieść polska
Stron: 396
Wydawca: Znak
Data wydania: 2019
ISBN: 9788324059201
Gdy wiara, nadzieja i miłość otwierają zamknięte drzwi Książka „Nieświety Mikołaj” Magdaleny Kordel - wzruszająca, świąteczna powieść

Nota wydawcy

Jaśmina całe życie marzyła o własnej pracowni. Na drutach potrafiła wyczarować niemal wszystko. Zakochana i ufna postanowiła odłożyć swoje marzenia na później i zainwestować w firmę narzeczonego. Chociaż przyjaciele i babcia ostrzegali ją przed Radkiem, poszła za głosem serca.

W pewną przedgrudniową noc mały chłopiec z zadartym nosem przekazuje Jaśminie wiadomość, która wywraca jej życie do góry nogami. Gdy dziewczyna już niemal traci resztki nadziei, z pomocą zjawia się tajemniczy Nieświęty Mikołaj.

Czy Jaśmina zdoła jeszcze komuś zaufać? Czy poradzi sobie z problemami, które niejednego przytłoczyłyby na dobre? Czy magia świąt zadziała? I jaką rolę odegra w jej życiu chłopiec z zadartym nosem? Nieświęty Mikołaj i Ciebie obdaruje wiarą w świąteczne cuda.

Magdalena Kordel jest jedną najpoczytniejszych polskich autorek. Jej książki, m.in. Anioł do wynajęcia i cykl Malownicze, sprzedały się w nakładzie 300 000 egzemplarzy!

W skrócie
Ocena czytelników
no rating based on 0 votes
Wydawca
Znak
Książka
Nieświęty Mikołaj - Magdalena Kordel
Cena rynkowa
39,99

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *