Nie przysyłajcie kwiatów – Martin Solares

Nie przysyłajcie kwiatów – Martin Solares
Author:
Series: Mroczna seria
Genre: Kryminał/Sensacja/Thriller
Tag: W.A.B.
Publisher: W.A.B.
Publication Year: 14-09-2016
Length: 480
ISBN: 9788328027220

Mocny i mroczny kryminał noir pióra autora Czarnych minut!

About the Book

Cruz Treviño to były policjant, który musi ukrywać się przed dawnymi kolegami, a zwłaszcza byłym szefem – komendantem policji w La Eternidad, komisarzem Margarito. Treviño bowiem miał dość kryminalnych działań swoich kamratów i po prostu się wypisał – a tego się płazem nie puszcza. Spokojne życie na uboczu przerywa mu zlecenie odszukania córki lokalnego biznesmena. Wszystko wskazuje na to, że porwał ją jeden z miejscowych karteli.

Solares brutalnie wrzuca czytelników prosto w świat, wobec którego nie sposób pozostać obojętnym.

Ewa Dąbrowska, portalkryminalny.pl

Martin Solares (ur. 1970) – meksykański pisarz,  krytyk, wydawca, rysownik i redaktor; wyśmienity wykładowca. Za opowiadanie El planeta Cloralex w 1998 roku otrzymał Nagrodę Literacką im. Efraína Huerty. Jego pierwsza powieść, Czarne minuty, została entuzjastycznie przyjęta przez polskich czytelników i media.

W skrócie
Ocena czytelników
no rating based on 0 votes
Cena rynkowa
39,99
About the Author
Martin Solares

Martin Solares (ur. 1970) – meksykański pisarz, krytyk, wydawca, rysownik i redaktor; wyśmienity wykładowca. Za opowiadanie El planeta Cloralex w 1998 roku otrzymał Nagrodę Literacką im. Efraína Huerty. Jego pierwsza powieść, Czarne minuty, została entuzjastycznie przyjęta przez polskich czytelników i media.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *