Miłość jak z powieści – Penny Jordan

Miłość jak z powieści – Penny Jordan
Autor:
Gatunek: Romans/Erotyka
Tag: HarperCollins
Stron: 352
Wydawca: HarperCollins
Data wydania: 12-08-2016
ISBN: 9788327621399
Gra o spadek Melanie Foden nie może uwierzyć, że obcy człowiek zostawił jej w spadku swój majątek. Siła uczuć Campion Roberts, autorka książek historycznych, głęboko zraniona i upokorzona, unika mężczyzn.

Nota wydawcy

Gra o spadek

Melanie Foden nie może uwierzyć, że obcy człowiek zostawił jej w spadku swój majątek. Jego częścią jest dom na wsi. Najbliższy sąsiad Melanie, przystojny i charyzmatyczny Luke Chalmers, zawitał w te strony w sprawach zawodowych. Luke często pojawia się u Melanie, a ona w jego obecności czuje się coraz bardziej niepewnie. Zaczyna podejrzewać, że Luke ma jakiś ukryty cel.

Siła uczuć

Campion Roberts, autorka książek historycznych, głęboko zraniona i upokorzona, unika mężczyzn. Jej pocieszeniem staje się praca. W świecie swoich fikcyjnych bohaterów odnajduje spokój i harmonię. Do czasu aż Guy French, agent literacki, każe jej wprowadzić zmiany do tekstu nowej książki, by tchnąć życie w papierowych bohaterów. Guy oferuje Campion pomoc. Wyjeżdżają do Walii. Ich pobyt w domku na odludziu kończy się udaną przeróbką książki, a także porywającym romansem. Po powrocie jednak kontakt z Guyem niespodziewanie się urywa.

Penny Jordan

Zanim Penny Jordan zaczęła pisać, uwielbiała opowiadać swojej młodszej siostrze bajki na dobranoc. Każdego dnia inną, każdego dnia z siostrą w roli głównej. Miłość do romansów i pisanie przyszła później.

Jordan chce, by jej czytelnicy odczuwali przyjemność z lektury. Wierzy w potęgę miłości i szczęście, jakie ze sobą niesie. Pisze w domu, w kuchni, otoczona swoimi czterema psami i dwoma kotami. Lubi też słuchać uwag swojej rodziny i bardzo często je uwzględnia.

W skrócie
Ocena czytelników
no rating based on 0 votes
Cena rynkowa
36,99 zł

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *