Małe sekrety Tiny – Beatriz Williams

Małe sekrety Tiny – Beatriz Williams
Autor:
Gatunek: Powieść społeczno-obyczajowa
Tag: W.A.B.
Stron: 416
Wydawca: W.A.B.
Data wydania: 17-08-2016
ISBN: 9788328021990
Rok 1966. Tiny od dziecka szykowano na żonę wysoko postawionego człowieka. Uroda, inteligencja, nienaganne maniery i wrodzony czar czynią z niej kobietę idealną – w sam raz na partnerkę marzącego o politycznej karierze Franklina Hardastle’a Jr. Podczas gdy Frank zajęty jest kampanią wyborczą, Tiny z powodzeniem spełnia się w roli gospodyni nadmorskiej rezydencji Hardcastle’ów, w której każdego lata gromadzi się wpływowa rodzina jej męża.

Nota wydawcy

Świat wielkiej polityki ma swoje sekrety.

Rok 1966. Tiny od dziecka szykowano na żonę wysoko postawionego człowieka. Uroda, inteligencja, nienaganne maniery i wrodzony czar czynią z niej kobietę idealną – w sam raz na partnerkę marzącego o politycznej karierze Franklina Hardastle’a Jr. Podczas gdy Frank zajęty jest kampanią wyborczą, Tiny z powodzeniem spełnia się w roli gospodyni nadmorskiej rezydencji Hardcastle’ów, w której każdego lata gromadzi się wpływowa rodzina jej męża. Sprawy komplikują się, gdy Tiny otrzymuje tajemniczą przesyłkę – kopertę z kompromitującym zdjęciem sprzed lat. Echa przeszłości dają o sobie znać jeszcze bardziej, kiedy do grona gości na Cape Cod dołącza Pepper, bezpruderyjna młodsza siostra Tiny, a także Caspian Harrison, kuzyn Franka i bohaterski weteran wojny w Wietnamie. Tiny po raz kolejny będzie musiała odpowiedzieć sobie na pytanie, czy wygodne życie u boku męża stanu jest tym, czego naprawdę pragnie, tym bardziej że na jaw zaczną wychodzić różne skrzętnie skrywane sekrety…

 

Poznaj Christinę „Tiny” i Franka Handcastle’ów. Przypominająca Kennedych para ma przed sobą świetlaną przyszłość polityczną. Oboje skrywają jednak niebezpieczne sekrety.

„US Weekly”

Elegancko napisana książka, pełna nieoczekiwanych postaci i czarnych charakterów, otwiera przed czytelnikiem świat ludzi pokroju Kennedych.  Fascynujące spojrzenie na bogactwo, miłość, ambicję, sekrety i na to, do czego skłonna jest posunąć się rodzina, by chronić swoich członków.

„Kirkus Reviews”

 

Beatriz Williams – autorka bestsellerowych powieści „New York Times’a”: Tajnego życia Violet Grant (W.A.B. 2015) oraz Zanim mnie pokochasz. Początkowo pisała do szuflady. Mieszka w Connecticut z mężem i czwórką dzieci.

W skrócie
Ocena czytelników
no rating based on 0 votes
Cena rynkowa
39,99

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *