Czas przeszły – Lee Child

Czas przeszły – Lee Child
Autor:
Gatunki: Kryminał/Sensacja/Thriller, Powieść zagraniczna
Tag: Albatros
Stron: 448
Wydawca: Albatros
Data wydania: 16-01-2019
ISBN: 9788381254670
Zazwyczaj przeciwnicy Reacher'a mają dwie pięści. Tym razem jednak będzie musiał bić się z przeszłością.

Nota wydawcy

Reacher postanowił podążyć szlakiem zachodzącego słońca i przejechać z Maine do Kalifornii. Ale, jak zwykle, nie ujechał daleko. Przy leśnej drodze w Nowej Anglii widzi drogowskaz do miejsca, w którym nigdy nie był: miasteczka, gdzie mieszkał jego ojciec. Czym jest jeden dodatkowy dzień podróży? Dla Reachera niczym szczególnym.
Kiedy Reacher przekracza granicę miasteczka Laconia, kilka kilometrów dalej dwojgu Kanadyjczykom psuje się samochód. Muszą zatrzymać się w odciętym od świata motelu, choć każda jego ściana zdaje się wołać do nich, żeby wynosili się stąd jak najszybciej. Ale samochód nie działa, a właściciele obiecują pomoc…
Następnego ranka Reacher stara się dowiedzieć czegoś o rodzinnym domu. W archiwach Laconii nie ma jednak po nim śladu. Reacher będzie musiał wpakować się w niezłe kłopoty, żeby odnaleźć strzępy informacji o ojcu. Ale w znacznie gorszych tarapatach znajdzie się dwójka Kanadyjczyków… I Reacher dokona szokującego odkrycia: teraźniejszość może być ciężka do zniesienia, ale przeszłość też nie jest spokojna… Raczej zabójcza.
Sztukmistrz sensacji!
„Entertainment Weekly”

W skrócie
Ocena czytelników
no rating based on 0 votes
Cena rynkowa
PLN 35,90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *