Promocje książkowe

Comment

Promocje książkowe
Promocje książkowe

Wiele osób szuka okazji, w których można się obkupić w literaturę za niewielkie pieniądze. Dlatego postanowiłam stworzyć osobny dział tylko pod promocje książkowe. Będę starała się tutaj zamieszczać najlepsze okazje i aktualne promocje książkowe. Jeżeli wiesz o jakiejś promocji, o której jeszcze nie poinformowałam, prześlij informację przez formularz kontaktowy.

Aktualne promocje książkowe:

    1. Helion.pl w dniach 1-3.03.2016 ma promocję 2 za 1 na top 100 tytułów. Sporo fajnych i mocnych tytułów informatycznych i nie tylko. Osobiście skorzystałam z okazji i polecam promocję.

 

    1. Znak.com.pl przygotował promocję na 160 tytułów książkowych do końca dnia (do 23:59). Wszystkie książki w tej puli są za 19,90 zł, a wśród nich takie hity jak: „Przystań Julii” Katarzyny Michalak, „Najgorszy człowiek na świecie” Małgorzaty Halber, „W otchłani mroku” Marka Krajewskiego i wiele wiele innych bestsellerów.

 

    1. Jeszcze tylko godzinę (do 12:00) trwa promocja happy hours -30% na książki w Księgarni Internetowej Ravelo.pl. W koszyku trzeba wpisać kod: 16rav.

 

    1. Z kolei empik przygotował promocję na niektóre tytuły wydawnictwa Literackiego z rabatem do -30%. Promocja ważna tylko do 4.03.2016 do 23:59. Znajdziemy tam tytuły takie jak: „Próba” Eleanor Catton, „Wszystko co lśni” tej samej autorki, książki Philipa Rotha czy Karla Ove Knausgarda.

 

  1. Dla osób, którym nie przeszkadzają lekkie uszkodzenia okładek (zgięcia, ryski, zadrapania) na Ravelo.pl jest nowa pula w outlecie książkowym. Promocja ważna do wyczerpania zapasów. Jest tam naprawdę sporo fajnych tytułów w dużo niższej cenie.

W skrócie
Tytuł
Promocje książkowe
Opis
Wiele osób szuka okazji, w których można się obkupić w literaturę za niewielkie pieniądze. Dlatego postanowiłam stworzyć osobny dział tylko pod promocje książkowe. Będę starała się tutaj zamieszczać najlepsze okazje i aktualne promocje książkowe.
Publisher Name
PrzeczytajTo
Publisher Logo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *