Na zdrowie – Eliza Mórawska

Na zdrowie – Eliza Mórawska
Author:
Genre: Książki kucharskie
Tags: przepisy kulinarne, Zwierciadło
Publisher: Zwierciadło
Publication Year: 02-01-2017
Length: 240
ISBN: 9788365456311

Ponad sto tysięcy wiernych czytelników z całego świata, setki znakomitych przepisów i apetycznych zdjęć. "Na zdrowie" to najnowsza bardzo oczekiwana książka autorki bloga White Plate!

About the Book

Ponad sto tysięcy wiernych czytelników z całego świata, setki znakomitych przepisów i apetycznych zdjęć. Blog White Plate to inspirująca świątynia smaków, a jego twórczyni, Eliza Mórawska jest obecnie jedną z najbardziej wpływowych postaci polskiej sceny kulinarnej. Jak nikt inny potrafi dzielić się swoją umiejętnością smakowania życia.

W książce Na zdrowie! czytelnik znajdzie kilkadziesiąt przepisów na przepyszne, i co najważniejsze – super zdrowe potrawy. Wszystko to w wysmakowanym anturażu edytorskim. A zatem… Smacznego i zdrowego!

***

Eliza Mórawska – z wykształcenia dziennikarz, od 2006 roku aktywna blogerka. Prowadzi jeden z najpopularniejszych polskich blogów kulinarnych – White Plate. Wielokrotnie nagradzana; wyróżniana za promowanie kultury kulinarnej w epoce fast-foodów, uznana za jedną z 30 najbardziej wpływowych postaci polskiej blogosfery ostatnich 10 lat. Miłośniczka podróży kulinarnych oraz staropolskich przepisów, które chętnie unowocześnia i propaguje na swoim blogu.

Na zdrowie - fragment

Na zdrowie – fragment

W skrócie
Ocena czytelników
5 based on 1 votes
Cena rynkowa
69,90

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *