Kraina marzeń – Nicholas Sparks

Kraina marzeń – Nicholas Sparks
Author:
Genres: Powieść społeczno-obyczajowa, Romans/Erotyka
Publisher: Albatros
Publication Year: 2022
Length: 415
ISBN: 9788367426671

NOWA POWIEŚĆ MISTRZA LITERATURY OBYCZAJOWEJ.

About the Book

PRZEJMUJĄCA HISTORIA O MIŁOŚCI.

A TAKŻE O TYM, ŻE DLA SPEŁNIENIA WIELKIEGO MARZENIA WARTO JEST ZARYZYKOWAĆ WSZYSTKO.

I O TYM, ŻE NIE MOŻNA UCIEC OD WŁASNEJ PRZESZŁOŚCI.

Colby Mills marzył o karierze muzyka, dopóki śmierć wujka, u którego się wychowywał, nie zmusiła go do zrezygnowania z tych aspiracji. Teraz prowadzi małą rodzinną farmę w Karolinie Północnej. Chcąc oderwać się od domowych obowiązków, jedzie na Florydę i spontanicznie wychodzi na scenę w barze w St. Pete’s Beach. I wtedy spotyka pewną dziewczynę, a jego świat wywraca się do góry nogami. Czy życie na odziedziczonej farmie to jedyna przyszłość, jaka go czeka?

Morgan Lee, córka zamożnych lekarzy z Chicago, ukończyła studia muzyczne w prestiżowym college’u. Zamierza wyjechać do Nashville – miasta, w którym bije serce amerykańskiej muzyki – i stać się gwiazdą estrady.

Tymczasem Beverly rozpoczyna zupełnie inną przygodę. Wraz z sześcioletnim synem ucieka od męża ze skłonnością do przemocy i stara się wiązać koniec z końcem w niewielkim miasteczku z dala od utartych szlaków. Kiedy kończą się jej pieniądze, a niebezpieczeństwa zdają się czyhać na każdym kroku, podejmuje niezwykle trudną decyzję, która obróci wniwecz wszystko, co kobieta uważała dotąd za pewnik.

Wkrótce drogi tej trójki skrzyżują się, a ich życie zmieni się na zawsze. I wszyscy troje będą mogli się przekonać, czy marzenia o lepszym życiu są w stanie przezwyciężyć brzemię przeszłości…

 

Sparks doskonale wie, jak poruszać serca czytelników.

„Chicago Sun-Times”

Sparks jest niekwestionowanym mistrzem pisania o miłości.

Associated Press

 


W skrócie
Ocena czytelników
5 based on 1 votes
Wydawca
Albatros
Książka
Kraina marzeń - Nicholas Sparks

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *