Promocja Ravelo – Darmowa dostawa i druga książka w outlecie -50%

Komentarze

Promocje książkowe
Promocja Ravelo

Świetna promocja czeka dziś w Księgarni Internetowej Ravelo. Mają świetną ofertę książek w Outlecie (książki ze zwrotów, po małych przejściach, z niewielką wadą okładki i w dużo niższych cenach) i właśnie na ofertę outletową jest bardzo dobra promocja. Nie dość, że książki outletowe są już w bardzo korzystnych cenach, to jeszcze kupując przykładowo 2 książki, druga, ta tańsza będzie miała obniżoną o 50% cenę, a dodatkowo mają darmową dostawę do kiosków RUCH i Poczty Polskiej.

Osobiście z promocji skorzystałam i jestem nią zachwycona i za książki: Księga zachwytów (Filip Springer) i Wilki (Adam Wajrak) zapłaciłam zamiast 90 zł (ceny detaliczne) 41 zł (cena outletowa z promocją). Obie promocje obowiązują do końca dnia. Ja ze swojej strony mogę tylko polecić i zachęcić do tańszych zakupów.

Więcej znajdziecie na: http://www.ravelo.pl/outlet

W skrócie
Tytuł
Promocja Ravelo - Darmowa dostawa i druga książka w outlecie -50%
Opis
Świetna promocja czeka dziś w Księgarni Internetowej Ravelo. Mają świetną ofertę książek w Outlecie (książki ze zwrotów, po małych przejściach, z niewielką wadą okładki i w dużo niższych cenach) i właśnie na ofertę outletową jest bardzo dobra promocja.
Autor

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *